Economy Service

Economy service

Voor Volkswagen Bedrijfswagens van 5 jaar of ouder. Met Economy Service ontvangt je 15% voordeel op onderhoud, remmen en riemen en aanvullende werkzaamheden. Het onderhoud wordt uitgevoerd door onze eigen Volkswagen technici die speciaal opgeleid zijn voor jouw Volkswagen en wordt er altijd gewerkt met speciaal fabrieksvoorgeschreven gereedschap en originele onderdelen. Hierdoor blijft de kwaliteit en veiligheid gewaarborgd, zo blijft jouw Volkswagen een échte Volkswagen.

Da’s VakWerk

Onderhoud bij Van Mossel

De voordelen:

  • 4 jaar reparatiegarantie.

  • Standaard pechhulp in heel Europa. Dag en Nacht.

  • Geen verrassingen achteraf, je ontvangt altijd eerst een offerte.

  • De hoogste kwaliteit met originele onderdelen.

  • Altijd vervangend vervoer beschikbaar.

  • Gekwalificeerde Volkswagen technici

4 jaar garantie op reparaties

Omdat jij bij Van Mossel moet kunnen vertrouwen op de kwaliteit van onze onderdelen én het vakmanschap van onze monteurs. Daarom ontvang je 4 jaar garantie op alle reparaties die door ons aan jouw bedrijfswagen zijn verricht. De garantie geldt op alle werkplaatsactiviteiten, met uitzondering van normale slijtage, invloeden van buitenaf en maximaal tot de geldende vervangingstermijnen.

Onderhoud door gekwalificeerde monteurs

Omdat jij gewoon altijd op jouw bedrijfswagen wilt kunnen bouwen, wordt onderhoud en reparatiewerk uitgevoerd door de technici die jouw Volkswagen bedrijfswagen door en door kennen. Speciaal opgeleid, gecertificeerd en met liefde voor hun vak. En uiteraard werken we alleen met door Volkswagen voorgeschreven gereedschap en originele onderdelen.

Gratis pechhulp in Europa. Dag en nacht

Omdat jouw bedrijf nooit stilstaat, staan we 24/7 voor je klaar. Zolang jouw bedrijfswagen onderhoud heeft gehad bij Van Mossel kan je gebruikmaken van gratis pechhulp binnen Europa.

* Volkswagen Bedrijfswagens Economy Service is van toepassing op particulieren en bedrijven (SLA afspraken uitgezonderd) en biedt voor alle Volkswagen Bedrijfswagens, van 5 jaar en ouder een voordeel van 15% op al het door de fabrikant voorgeschreven onderhoud en geselecteerde reparatiepakketten. Dit voordeel gaat 5 jaar na datum eerste toelating in (datum achter de B op de kentekencard). De volgende werkzaamheden vallen onder Volkswagen Bedrijfswagens Economy Service: Longlife-, Groot- of Kleine onderhoudsservice, alle olie- en (aanvullende) inspectie services, vervangingen zoals olie-, lucht-, interieur- en brandstoffilters (diesel) en bougies (benzine) en vervanging van remmen (excl keramische remmen), distributieriemen, multiriemen en waterpompen. Reparaties en vervanging van overige slijtagedelen, zoals bijvoorbeeld ruitenwissers vallen niet onder deze service. Airco Service heeft al aparte tariefstellingen voor oudere auto’s en valt daarmee ook buiten Volkswagen Bedrijfswagens Economy Service. Alle prijzen en tarieven die hier worden genoemd, zijn adviesprijzen en geadviseerde tarieven. De dealer of servicepartner kan hier naar eigen inzicht van afwijken.