Contact

Dennis Roele
Accountmanager Regio Amsterdam

Ismail El Fechka
Junior Verkoopadviseur

Lennart Willemse
Commercieel Directeur Nissan & Brand Director Alpine

Peter Groes
Vestigingsdirecteur

Raimon Wolffgramm
Verkoopadviseur
Openingstijden
Showroom
| Maandag | 09:00 - 18:00 |
| Dinsdag | 09:00 - 18:00 |
| Woensdag | 09:00 - 18:00 |
| Donderdag | 09:00 - 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 - 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |
| Zondag | 10:00 - 17:00 |
Werkplaats
| Maandag | 08:00 - 17:00 |
| Dinsdag | 08:00 - 17:00 |
| Woensdag | 08:00 - 17:00 |
| Donderdag | 08:00 - 17:00 |
| Vrijdag | 08:00 - 17:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 12:00 |
| Zondag | Gesloten |
Aanbod bij deze vestiging
v.a. € 522 /mnd
v.a. € 513 /mnd
v.a. € 521 /mnd
v.a. € 512 /mnd
v.a. € 451 /mnd
v.a. € 443 /mnd
v.a. € 335 /mnd
v.a. € 329 /mnd
v.a. € 515 /mnd
v.a. € 506 /mnd
v.a. € 335 /mnd
v.a. € 329 /mnd
v.a. € 545 /mnd
v.a. € 536 /mnd
v.a. € 294 /mnd
v.a. € 290 /mnd
Beoordelingen
Met een lekke achterband kwam ik bij deze Nissan garage terecht. Geen vaste klant en zelfs met een ander merk auto. Ik werd direct geholpen en zij hebben mij weer op 'de rit' gezet (lekke band gerepareerd). Ontzettend tevreden over deze uitstekende service en klantvriendelijkheid.
Fijne ontvangst waren met de Mg ZS EV Voor onderhoud duidelijke uitleg voor en na. Auto weer klaar voor een jaar,schoon gewassen netjes.weer terug naar huis. Mooie vestiging van van Mossel. Koffie oke stoelen goed om 2,5 uur te wachten.
Waardeloze dealer, als je je auto niet gekocht hebt bij hun, ben je niet welkom, ondanks dat het garantiewerk is. Altijd onderhoud met oudere Nissan daar gedaan, maar ik kom hier nooit meer, En die Peter Groes, de vestigingsdirecteur, wan een onpersoonlijke kerel is dat.
Heel fijne ervaring gehad Ze waren erg vriendelijk en namen de tijd om alles duidelijk en uitgebreid uit te leggen tijdens de controle. Ik voelde me goed geholpen en ben tevreden over de service 😊
Bedankt Parsa, vandaag 2 nieuwe batterijen in de afstandsbedieningen van de auto gezet, en hoefde niet te betalen. Super service heel blij mee! Anouk
Fantastische service!
Fantastische service!
Jaarlijkse onderhoudsbeurt laten doen…
Jaarlijkse onderhoudsbeurt laten doen na afspraak. Kon ter plaatse ervoor wachten onder genot van een lekkere kopje koffie Dus een vlotte afhandeling door deskundig personeel.
Auto gebracht om 9.30 voor een beurt en…
Auto gebracht om 9.30 voor een beurt en apk. Zou rond 14.00 klaar zijn. Om 14.10 was ik er weer auto stond nog precies op de zelfde plek waar ik hem had neer gezet. Dus er was nog niets aan gedaan. Er zou nu met spoed aan gewerkt werkt worden. Normaal duurt een beurt met apk 2 tot 3 uur maar nu was hij in 1,5 klaar en een rekening van bijna 800 euro . VERVOLG: Nav van mijn review is er contact met mij op genomen door de filiaal directeur. Na een verhelderend gesprek zijn wij tot een oplossing gekomen. Ik waardeerde het zeer dat er contact met mij is opgenomen, dat vond ik heel netjes.
Prettige ontvangst bij de receptie
Prettige ontvangst bij de receptie, en goede duidelijke uitleg reparatie. Vorig jaar nette oplossing gemaakt voor vervanging motor. Ben heel tevreden!
Afspraak is afspraak
Ik werd prettig geholpen door de verkoper en hij gaf mij het gevoel dat ik een goede deal had gesloten. Gemaakte afspraken werden tijdig en conform nagekomen. Iedereen blij.
Goed geholpen
Goed geholpen, netjes gewerkt en auto rijd weer als een zonnetje
Goed goed goed
Goed goed goed
Ben goed en professioneel geholpenb
Ben goed en professioneel geholpen
Snel en vakkundig geholpen
Snel en vakkundig geholpen. prettige sfeer en vriendelijk personeel.
Uitstekende hulp / service bij complete…
Uitstekende hulp / service bij complete paniek toen motor afgelopen week koppakking problemen bleek te hebben Ik kon geen kant op maar gistermiddag gerustgesteld door company beleid om dit op te lossen en daarbij de kosten niet door te berekenen vanwege onderhoud discipline en gekochte auto bij dealer zelf






