)
MG Pseudo Deals
Groots ingekocht. Uitzonderlijke deals. Bespaar nu én de komende jaren.
Tot € 6.500 korting én voorkom tot wel € 5.100 extra zakelijke belasting per jaar!
Vanaf 1 januari 2027 krijgen werkgevers te maken met de nieuwe pseudo-eindheffing op zakelijke benzine- en hybrideauto's. Deze extra belasting bedraagt 12% van de fiscale cataloguswaarde per jaar en komt volledig voor rekening van de werkgever. Ook ondernemers die via hun eigen BV rijden, krijgen hiermee te maken.
Door nog in 2026 over te stappen op een MG HS Hybrid+ of MG HS Plug-in Hybrid profiteer je niet alleen van uitzonderlijke voorraadkortingen, maar kun je dankzij de overgangsregeling ook de komende jaren duizenden euro's aan extra zakelijke belasting voorkomen.
Hoeveel voordeel staat er voor jou klaar?
Dat ontdek je eenvoudig met een persoonlijke offerte. Profiteer van aantrekkelijke voorraadkortingen én voorkom extra zakelijke belasting door nog dit jaar over te stappen.
✅ Direct uit voorraad leverbaar
✅ Kortingen tot wel € 6.500
✅ Voorkom tot wel € 5.100 extra zakelijke belasting per jaar
✅ Ontdek binnen 1 minuut jouw persoonlijke prijs, inclusief eventuele inruil
)
MG HS Hybrid+ | Slim en efficiënt zakelijk rijden
De MG HS Hybrid+ combineert het comfort en de ruimte van een SUV met krachtige hybride prestaties. Dankzij het slimme Hybrid+ systeem rijd je efficiënt zonder te hoeven laden. Een ideale keuze voor zakelijke rijders die willen profiteren van lage gebruikskosten en maximaal rijcomfort.
✓ 225 pk Hybrid+
✓ Hybride rijden zonder stekker
✓ Bespaar bij aanschaf in 2026 tot € 4.680 per jaar aan toekomstige zakelijke belasting
)
MG HS PHEV | 100 km Elektrisch rijden met maximale vrijheid
De MG HS PHEV combineert de voordelen van elektrisch rijden met de flexibiliteit van een benzinemotor. Met een elektrisch bereik van wel 100 kilometer leg je veel dagelijkse zakelijke ritten volledig elektrisch af, terwijl je ook voor langere afstanden alle vrijheid behoudt.
✓ 100 km elektrisch bereik
✓ 339 pk systeemvermogen
✓ Bespaar bij aanschaf in 2026 tot € 5.100 per jaar aan toekomstige zakelijke belasting
Disclaimer
De pseudo-eindheffing geldt vanaf 1 januari 2027 voor werkgevers die een niet-volledig elektrische personenauto ter beschikking stellen aan werknemers voor privégebruik, inclusief woon-werkverkeer. Dit geldt ook voor DGA's die via hun BV rijden. De heffing is niet van toepassing op de eigen auto van een ondernemer met een eenmanszaak. Om gebruik te kunnen maken van de overgangsregeling dient de auto uiterlijk 31 december 2026 op naam te zijn gesteld én daadwerkelijk aan de werknemer ter beschikking te zijn gesteld. De overgangsregeling geldt onder voorwaarden tot 17 september 2030. De genoemde € 5.500 is een indicatieve jaarlijkse belastingbesparing. De daadwerkelijke besparing is afhankelijk van de fiscale waarde van het voertuig en de toepasselijke regelgeving. Acties gelden op geselecteerde voorraadmodellen, zolang de voorraad strekt. Fiscale wet- en regelgeving is onder voorbehoud van wijzigingen. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.












