Terug
  • Klantgericht
  • Eerlijk en open
  • Resultaatgericht

Buitendienst medewerkers

Valentijn van Unen

Valentijn van Unen
Accountmanager Large Accounts
Landelijk

06-51569122
v.vanunen@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416-689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Bas van Ballegooij

Bas van Ballegooij
Accountmanager Large Accounts
Noord-Brabant - Regio 's-Hertogenbosch/Veghel

06-12861273
b.vanballegooij@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Willem Tackenberg

Willem Tackenberg
Accountmanager Large Accounts
Noord-Brabant - Regio 's-Hertogenbosch

06-53492089
w.tackenberg@van-mosselford.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Nathalie Verboom

Nathalie Verboom
Accountmanager Large Accounts
Noord-Brabant - Regio Oosterhout

06-46308635
n.verboom@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Erik Meijnen

Erik Meijnen
Accountmanager Large Accounts
Noord-Brabant - Regio Eindhoven/Helmond

06-23148949
e.meijnen@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Eloy Knuppe

Eloy Knuppe
Accountmanager Large Accounts
Noord-Brabant - Regio Eindhoven

06-12318172
e.knuppe@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Paul Schoonderbeek

Paul Schoonderbeek
Accountmanager Large Accounts
Noord-Brabant - Regio Tilburg/Oisterwijk

06-12038225
p.schoonderbeek@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Reinier van Loon

Reinier van Loon
Accountmanager Large Accounts
Noord-Brabant - Regio Waalwijk

06-27535057
r.vanloon@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Jeroen van Heugten

Jeroen van Heugten
Accountmanager Large Accounts
Limburg

06-12532075
j.vanheugten@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Bart Bosch

Bart Bosch
Accountmanager Large Accounts
Noord Holland - Utrecht

06-20142694
b.bosch@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Tim Rijnbeek

Tim Rijnbeek
Accountmanager Large Accounts
Noord Holland - Regio Lisse/Hillegom/Heemstede

06-27658053
t.rijnbeek@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Ton Lijdens

Ton Lijdens
Accountmanager Large Accounts
Noord Holland - Regio Lisse/Hillegom/Heemstede

06-51895568
t.lijdens@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Placeholder-image

Frank Anthonissen
Accountmanager Large Accounts
Noord Holland - Regio Amsterdam/Amstelveen

06-51574062
f.anthonissen@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Peter Happel

Peter Happel
Accountmanager Large Accounts
Noord-Oost Nederland - Regio Zwolle/Apeldoorn/Hengelo

06-22243960
p.happel@van-mossel.nl

 
Kleiweg 5
5145 NA Waalwijk
0416 689052

Klik hier voor een routebeschrijving
Deze website maakt gebruik van cookies. Meer informatie